top of page

#ПісляШколи

Війна відбирає в українських дітей дитинство і найголовніше, що в ньому є, - спілкування з однолітками. Та є люди, які повертають його, попри все...

Громадська організація "Тутешні" за підтримки норвежської фундації Fiodor-Foreningen запустила проєкт спрямований на розвиток дитячого і юнацького спорту на деокупованих та постраждалиих від війни  територіях. 

Зараз ми активно співпрацюємо із спортивними секціями в Ірпені, Бучі, Охтирці та Ізюмі.

 

МИ ВЖЕ ЗРОБИЛИ ЩАСЛИВІШИМИ 170 ДІТЕЙ В УКРАЇНІ! 

Долучайтеся до нашої ініціативи та допоможіть нам розширити географію нашої підтримки.

 

Разом ми можемо зробити більше для дітей, які продовжують жити в  Україні!

Screen Shot 2024-03-03 at 20.06.07.png

Єдиноборства 
Буча (Київська обл.)

Окупація Бучі російськими військами тривала "всього" 33 дні, але за цей час місто пережило страшний геноцид. Було вбито понад 1400 місцевих жителів, у тому числі 37 дітей. Загалом було пошкоджено понад 3 000 об'єктів інфраструктури. Місто відновлюється, але все ще потребує допомоги. 

 

Тренер: Дмитро

Вік: 24 роки

Освіта: Чорний пояс з карате-до, чемпіон України з шотокан карате, дукендо карате, переможець змагань з рукопашного бою, змішаних єдиноборств (ММА). За період тренерської діяльності підготував понад 10 чемпіонів України та чемпіонів області. Має ліцензію на тренерську діяльність представника громадської організації "Каскад" та федерації "ЛМАУ" ("Ліга бойових мистецтв України").

Зайнятість: Тренер з бойових мистецтв у 4 спортивних секціях (Буча, Дмитрівка, Рубежівка, Ворзель)

Тренування проходять 6 разів на тиждень, в яких беруть участь 40 дітей

Потреби: тренувальне обладнання для дітей, допомога з  фінансуванням участі у змаганнях найбільш талановитих дітей.

Шахи
Охтирка (Сумська обл.)

48-тисячне місто Охтирка в Сумській області розташоване за 30 км від російського кордону. 24 лютого 2022 року воно стало одним з перших великих населених пунктів України, яке було атаковане російськими окупантами на танках та іншій броньованій техніці. У наступні тижні російські окупанти щодня обстрілювали Охтирку з реактивної артилерії та здійснювали авіанальоти. Бомби, що впали, зруйнували центр міста, міську раду, серйозно пошкодили місцевий універмаг, центр культури і дозвілля та краєзнавчий музей.

 

Викладач шахів: Андрій 

Вік: 51 рік.

Освіта: пожежник-рятувальник.

Зайнятість:  Андрій працює кореспондентом місцевої газети, журналістом Національної суспільної телерадіокомпанії України та оператором місцевої телепрограми.

Разом з Андрієм заняття проводить його донька Аліса, якій 18 років і яка є чемпіонкою області з шахів. Дівчинка не залишила місто під час російських обстрілів і відновила роботу шахового клубу для дітей та підлітків, приміщення якого було зруйновано російськими бомбами. За це вона була нагороджена премією ЮНІСЕФ.

Група складається з 20-30 дітей, заняття проходять двічі на тиждень.

Потреби: турнирні шахи, годинники, стипеднія для участі у змаганнях для найбільш талановитих дітей.

Футбол
Ізюм (Харьківська обл.)

Російські війська увійшли в Ізюм 1 квітня 2022 року і були вибиті з міста 10 вересня того ж року. До вторгнення в місті проживало близько 46 000 осіб, зараз - не більше 10 000. Близько 70 відсотків будинків і 80 відсотків міської інфраструктури в місті було пошкоджено.

Тренер: Іван 

Вік: 33 роки

Освіта: Харківська гуманітарно-педагогічна академія, бакалавр фізичного виховання, вчитель фізичної культури; тренер-викладач з футболу.

Зайнятість: Тренер-викладач з футболу в Ізюмській дитячо-юнацькій спортивній школі.

Футбольний стадіон в Ізюмі зруйнований, але є два поля для міні-футболу. Цього року, вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії, вчителям дозволили тренуватися на цих полях. Укриття знаходиться за 20 метрів від ігрового майданчика.

Тренування на полі заплановані двічі на тиждень, загалом тренуються 64 дитини.

Потреби: тренувальне обладнання (дошла, конуси, м'ячі), заморожувач.

Воркаут 
Гаврилівка (Київська область)

Тренер: Владислав

Вік: 24 роки

Освіта: Фізичне виховання та спорт. Майстер спорту та чемпіон України з віджимання на брусах у 2022 році.

Зайнятість: Тренер воркауту в тренажерному залі протягом останніх 4 років.

Владислав будував тренажерний зал разом з батьками з 20 років - це була його мрія з дитинства мати власний зал і тренуватися з дітьми. Але під час окупації цей зал повністю згорів разом з усім обладнанням, він не підлягає відновленню. Зараз Владислав тренується в іншому залі, до нього приходять діти не тільки з місцевого села, а й з інших регіонів, але обладнання не вистачає.

Тренування проходять 3 рази на тиждень, в них беруть участь 36 дітей та підлітків віком від 7 до 17 років.

Потреби: спортивне знаряддя.

bottom of page